Ana Sayfa - Haberler

Şirketimizden Haberler

Koçaslanlar Sigorta Haberler
  • Koçaslanlar Sigorta
  • Şirket İçi
  • 13.12.2023

KÜÇÜK ÖNLEM, BÜYÜK GÜVENCE: FERDİ KAZA SİGORTASI

2000 yılından bu yana sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiş, güçlü kadrosu ve yenilikçi yaklaşımı ile Türkiye’de lider acenteler arasında bulunan Koçaslanlar Sigorta’nın Bireysel Departman Yöneticisi Oğuzhan Oruç, Ferdi Kaza Sigortası ve öneminden bahsetti.

 

Sigortacılık alanında tüm hizmetleri veren Koçaslanlar Sigorta, kaza branşı başta olmak üzere, Bireysel Emeklilik, Sağlık ve Tarım Sigortaları ile kişi veya kurumların yaşam kalitelerini, onlardan gelen talepleri dikkate alınarak yükseklere taşımak ve sürekliliğini sağlayacak ürün ve hizmetler sunmaktadır.

 

Günlük yaşamda karşılaşılabilecek pek çok risk içeren durum nedeniyle sigortalamanın hayati önem taşıdığının altını çizen Koçaslanlar Sigorta Bireysel Departman Yöneticisi Oğuzhan Oruç; “Tüm yaşamımız boyunca belirli riskler ile karşılaşma ihtimalimiz daima bulunmaktadır. Öngörülemeyen risklere karşı tedbirler almak, riskin doğuracağı sonuçları minimize etmekte önemli bir rol oynamaktadır. Ferdi Kaza Sigortası, yaşamın içerisinde yaşanabilecek olumsuz bazı durumlar için büyük fayda sağlayan, en önemli sigortalardan biridir. 16-65 yaş aralığındaki herkesin yaptırabildiği Ferdi Kaza Sigortası; kaza sonucu vefat tazminatı, kaza sonucu daimi maluliyet ek teminatı kaza sonucu tedavi masrafları teminatı gibi durumları kapsamaktadır. Aynı zamanda kaza sonucu ölüm ya da sürekli sakatlık durumunda poliçede belirtilen oranlarda, ölüm sonucunda varislere, sürekli sakatlık sonucunda kişinin kendisine toplu tazminat ödemesi yapar. Tüm sigortalarda olduğu gibi Ferdi Kaza Sigortası da kişinin başına gelebilecek şanssız durumlar için büyük bir güvenlik sağlamaktadır.” dedi.

 

Kişilerin araçlarıyla yolda kalma durumlarında yardıma koşan çekici hizmetinin önemini vurgulayan Oruç, “Riskli işlerde çalışan, çok fazla seyahat eden ya da kendini güvence altına almak isteyen kişiler öncelikli olarak yaptırmalıdır. Kendisini ve ailesini günlük hayatın içinde ortaya çıkabilecek risklerden maddi olarak korumak isteyen herkes ferdi kaza sigortası ile güvence oluşturabilir. Ferdi kaza poliçesinin içerisindeki çekici hizmetine ise, ek maliyetten dolayı kasko yaptıramayan ya da aracın kasko yapılmasın uygun bulunmadığı takdirde kaza ya da arıza durumunda en yakın yetkili servise kadar çekilme hizmeti sunmaktadır. Özellikle zorlu kış şartlarında araçların yolda kalma, kaza yapma veya arıza riskleri daha da yükselmektedir.  Ferdi Kaza Sigortası, bu gibi zorlu durumlarda büyük bir kurtarıcı olarak karşımıza çıkmaktadır.” diye konuştu.

Koçaslanlar Sigorta
Yazar Hakkında

Koçaslanlar Holding, otomotiv sektörünün en önemli şirketlerindendir. Sigorta şirketimiz bu büyük yapıya yakışır şekilde konumlandırılmıştır ve her an müşterinin yanında, sınırsız müşteri memnuniyetini hedef edinmiş bir ekip tarafından hizmet verilmektedir.

22 yıllık tecrübemiz ve uzman sigorta danışmanlarımızla 7/24 her ihtiyacınızıda yanınızdayız.

İletişim Bilgilerimiz

İletişimde kalın