Ana Sayfa - Haberler

Şirketimizden Haberler

Koçaslanlar Sigorta Haberler
  • Koçaslanlar Sigorta
  • Hizmetler
  • 07.12.2023

PATİLİ DOSTLARIMIZA BÜYÜK GÜVENCE; PATİM GÜVENDE SİGORTASI

2000 yılından bu yana sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiş, profesyonel kadrosu ve bilinçli yaklaşımı ile Türkiye’de lider acenteler arasına girmiş bir kuruluş olan Koçaslanlar Sigorta’nın Genel Müdürü Sema Kulavuz, Patim Güvende Sigortası’nın önemi, teminatları ve evcil hayvanlara sağladığı faydalardan bahsetti.

Sigortacılık alanında tüm hizmetleri veren Koçaslanlar Sigorta, kaza branşı başta olmak üzere, Yangın Poliçeleri, Kefalet Sigortaları, Sorumluluk Poliçeleri, Mühendislik Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Bireysel Emeklilik, Sağlık ve Tarım Sigortaları ile kişi veya kurumların yaşam kalitelerini, onlardan gelen talepler dikkate alınarak yükseklere taşımak ve sürekliliğini sağlayacak ürün ve hizmetler sunmaktadır.

“Ülkemizde evcil hayvan sahiplerinin veteriner masraflarını karşılayan sigorta ürünleri, yurtdışı örneklere kıyasla gelişime oldukça açık bir noktada. Evcil hayvan sahibi müşterilerimizin bu ihtiyacından hareketle Patim Güvende Sigortası’nı her bütçeye uygun olacak şekilde sunuyor, onların ve patili dostlarımızın yanında oluyoruz. Patim Güvende Sigortası ile kedi ya da köpeğinizin acil tedavilerinin yanı sıra muayene, tahlil/tetkik ve belirli hastalıklara yönelik tedavilerini de poliçe koşulları dahilinde karşılıyor, onların mutluluklarını güvence altına alıyoruz. 6 aylıktan büyük, 10 yaşından küçük kedi ve köpeklerin acil tedaviler için veteriner masraflarını karşılıyor; isteğe bağlı olarak eklenebilen ‘Pati Plus Teminatı’ ile anlaşmalı veterinerlerde yılda bir defa muayene, göz ve kulak temizliği ve tırnak kesimi uygulamalarını ücretsiz olarak sunarken, mikroçip takılması hizmeti ve köpek eğitim hizmetlerinde %10-20 oranında indirim hizmetlerinden faydalanılabiliyor. Aynı zamanda acil durum dışındaki veteriner masrafları ve belirli hastalıklara yönelik tedavi giderleri için de minik dostlarımızı güvence altına alıyoruz.” dedi.

Koçaslanlar Sigorta
Yazar Hakkında

Koçaslanlar Holding, otomotiv sektörünün en önemli şirketlerindendir. Sigorta şirketimiz bu büyük yapıya yakışır şekilde konumlandırılmıştır ve her an müşterinin yanında, sınırsız müşteri memnuniyetini hedef edinmiş bir ekip tarafından hizmet verilmektedir.

22 yıllık tecrübemiz ve uzman sigorta danışmanlarımızla 7/24 her ihtiyacınızıda yanınızdayız.

İletişim Bilgilerimiz

İletişimde kalın