Ana Sayfa - Haberler

Şirketimizden Haberler

Koçaslanlar Sigorta Haberler
  • Koçaslanlar Sigorta
  • Basından
  • 07.12.2023

KOÇASLANLAR SİGORTA’DAN BİR İLK SİGORTACILIK SEKTÖRÜNDE BİR İLK

2000 yılından bu yana sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiş, profesyonel kadrosu ve bilinçli yaklaşımı ile Türkiye’de lider acenteler arasına girmiş bir kuruluş olan Koçaslanlar Sigorta Genel Müdürü Rasim Güngör, Koçaslanlar Sigorta’nın Türkiye’de bir ilk olarak engelli bireylere vermiş olduğu hizmetten bahsetti. 

Sigortacılık alanında tüm hizmetleri veren Koçaslanlar Sigorta, kaza branşı başta olmak üzere, Yangın Poliçeleri, Kefalet Sigortaları, Sorumluluk Poliçeleri, Mühendislik Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Bireysel Emeklilik, Sağlık ve Tarım Sigortaları ile kişi veya kurumların yaşam kalitelerini, onlardan gelen talepler dikkate alınarak yükseklere taşımak ve sürekliliğini sağlayacak ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Engelli bireylere vermiş oldukları hizmetten dolayı gurur duyduklarını ifade eden Koçaslanlar Sigorta Genel Müdürü Rasim Güngör, “Koçaslanlar Sigorta olarak engelli vatandaşlarımızın sigorta işlemlerini yaşarken problem yaşadığı, kendilerinin yeteri kadar hızlı ve kaliteli şekilde sigorta hizmeti ve ürünlerine ulaşamadıklarını fark ettik.  Bu durumun önüne geçmek amacıyla, engelli vatandaşlarımızın hayati öneme sahip olan sigorta poliçelerinden mahrum kalmaması, problemlerine hızlı bir çözüm bulabilmesi ve sigortalarını yaptırabilmesi amacıyla Türkiye’de ilk olan bir hizmete başlamış bulunmaktayız. Kendisi de bir işitme engelli olan uzman personelimiz ile işitme engelli vatandaşlarımızın sigortacılık alanındaki tüm problemlerine hızlı bir şekilde doğru tespiti yapıyor, ihtiyaçları olan ürünleri sağlıyoruz. Bu sayede sigorta poliçelerini gerçekleştiriyor, onları güvence altına alıyoruz.” dedi. 

Engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmak için herkese sorumluluk düştüğünün altını çizen Güngör, “Herkesin birer engelli adayı olduğunu unutmamamız gerekiyor. Koçaslanlar Sigorta olarak biz, paylaşmayı ve sevgiyi temel alan büyük bir aileyiz.  Engelli bireylerin sigortacılık işlemlerinde yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak, hayatlarını kolaylaştırmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. 

Koçaslanlar Sigorta
Yazar Hakkında

Koçaslanlar Holding, otomotiv sektörünün en önemli şirketlerindendir. Sigorta şirketimiz bu büyük yapıya yakışır şekilde konumlandırılmıştır ve her an müşterinin yanında, sınırsız müşteri memnuniyetini hedef edinmiş bir ekip tarafından hizmet verilmektedir.

22 yıllık tecrübemiz ve uzman sigorta danışmanlarımızla 7/24 her ihtiyacınızıda yanınızdayız.

İletişim Bilgilerimiz

İletişimde kalın