KOÇASLANLAR SİGORTA KURUMSAL

KURUMSALKoçaslanlar Sigorta 2000 yılından bu yana sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiş profesyonel kadrosu ve bilinçli yaklaşımı ile Türkiye’de Lider acenteler arasına girmiş bir Holding kuruluşudur.

Koçaslanlar Holding otomotiv sektörünün en önemli şirketlerindendir. Sigorta şirketimiz bu büyük yapıya yakışır şekilde konumlandırılmıştır. Her an müşterinin yanında, sınırsız müşteri memnuniyetini hedef edinmiş bir ekip tarafından hizmet verilmektedir. Güçlü şirketlerin ortaya koydukları hizmetlerin kaliteleri, sermaye yapıları ile doğru orantılıdır. Bizlerde sermaye yapımız ve her an yatırım yapabilme kabiliyetimiz ile diğer sigorta şirketlerinden farklıyız.

Sigortacılık alanında akla gelen tüm hizmetleri vermekle birlikte, kaza branşı başta olmak üzere, Bireysel Emeklilik, Sağlık ve Tarım sigortalarıyla da kişi veya kurumların yaşam kalitelerini, onlardan gelen talepler dikkate alınarak yükseklere taşımak ve sürekliliğini sağlayacak ürün ve hizmetler sunmaktır. Siz değerli Sigortalılarımızın risklerini minimize etmek, can ve mal güvenliğini en doğru şekilde teminat altına almak ve siz değerli sigortalarımıza çözüm ortağı olabilmek için 7 gün 24 saat yoğun çalışmaktayız.

"Geçmişten Geleceğe, Hayat boyu Güven ve Anlayışla Her Zaman Yanınızdayız"

VizyonumuzKoçaslanlar Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak herkesin hayat boyu güven ile tercih edeceği bir sigorta acentesi olmak, geçmişten geleceğe müşterilerimizin her zaman aynı anlayış ile yanında olabilmek, müşteri ve sigorta şirketleri arasındaki zincirin en sağlam halkası olarak acenteliklerimizin konumunu koruyabilmek.

İşimizi daima ileri taşıyarak, hizmet verdiğimiz her segmentte ve kendi üretimimiz olan tüm ürün gruplarında Türkiye’nin EN İYİ çözüm, satış ve hizmet operasyonu olmak.

MisyonMüşterilerimizin geleceklerini güvence altına alma bilincini doğru ve eksiksiz bilgi ile anlatmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile herkesin yaşam kalitesini yükseltebileceği öneri ve çözümler sunmak.

İşimizi daima ileriye taşımamızı sağlayan tutkumuz ile kurduğumuz uçtan uca entegre yapımız sayesinde Türkiye’deki ve yurt dışındaki tüm paydaşlarımız için müşteri memnuniyeti en yüksek, sektörel bilgi birikimi, dijital alt yapısı ve insan kaynağı yetkinlikleri ile fark yaratan, yenilikçi ve çevik hareket edebilen vazgeçilmez iş ortağı olmak.

DeğerlerimizSürekli Öğrenen: Sürekli öğrenen, öğrendiklerini işine uygulayan ve bu sayede müşterilerimizin geleceğe dönük ihtiyaçlarına dahi en uygun hizmeti sunabilmek için kendini geliştiren, yenilikleri yüksek bir ekibiz.

Sürekli Gelişen: İşimizi her zaman daha ileriye taşıyacak cesaret ve tutkuya sahibiz.

Yenilikçi: Verdiğimiz tüm hizmetlerde, kendi üretimimiz olan ürünlerimizde ve kurum içi süreçlerimizde sektörel dönüşümün hızına ayak uyduracak en güncel teknolojik, dijital ve yenilikçi çözümleri cesaretle uygularız.

Çözüm Odaklı: Tüm paydaşlarımızın işlerinde onların sorunlarını çözmeye, yüklerini hafifletmeye odaklanmış, uzun soluklu ve memnuniyeti yüksek iş ortaklıklarını önceliklerinden iş yapma kültürümüzle çalışırız.

Çevik: Hızlı, planlı ve akıllı hareket ederiz.

Takım Oyuncusu: Paydaşlarımızın beklentilerini karşılamak ve hatta her seferinde üzerine çıkarak hep rekabetçi kalmak için BİR TAKIM olarak çalışmanın önemini biliriz.

Etik Değerlerine Bağlı: KOÇASLANLAR ailesinin her bir üyesi ahlaki ilkeleri yüksek, adil, samimi ve güvenilirdir. İş ortaklarımız ile birlikte kazanarak çalışmak en temel ilkemizdir.

Gururlu: KOÇASLANLAR kültürünün bir parçası olmaktan ve yaptığımız iş ile pozitif etki yaratmaktan her zaman gurur duyarız.