Anasayfa - Bireysel Çözümler

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?


Ferdi Kaza Sigortası, beklenmedik kaza riski nedeniyle kendinizi teminat altına alabileceğiniz bir sigortadır. Ferdi Kaza Sigortası neleri kapsar sorusunun cevabı olarak ise beklenmedik kazalara ilaveten deprem, sel, yer kayması ve terör olaylarına karşı sigorta poliçenizin sizi teminat altına alması verilebilir. Ferdi Kaza Sigortası genel şartları kapsamında sigorta hizmetine başvurabilmek için 18- 60 yaşları arasında olmanız yeterlidir.

Koçaslanlar Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası Neden Yapılır?


Ferdi Kaza Sigortanızı 64 yaşınıza kadar her yıl yenileyebilir, yaşam kaybı ve kalıcı sakatlık teminatlarının yanı sıra kaza sonucunda oluşan bütün masraflarınızı limitler dahilinde karşılatabilir ve vergi indiriminden faydalanabilirsiniz. Ferdi Kaza Sigortası kapsamında İş’te Koruma, İş’te Özel Koruma ve İş’te Maksimum Koruma olmak üzere farklı özelliklere ve ödemelere sahip ürün paketleri yer alır. Siz de özelliklerine bakarak size en uygun ürün paketini seçebilir ve dilediğiniz hizmetten faydalanabilirsiniz.
Ferdi Kaza Sigortası ile sürekli bir sakatlık durumu yaşamanızda size, yaşam kaybı durumunda ise yasal varislerinize tazminat ödemesi yapılır.

Ferdi Kaza Sigortası Teminatları Nelerdir?


Ferdi Kaza Sigortası teminatlarınız ve teminatlarınızın limitleri poliçenizde detaylı olarak yer alır.
İş’te Özel Koruma sigorta ürünü tercihinizde Ferdi Kaza Ferdi Yardım Hizmeti paketinden de yararlanırsınız. Paket kapsamında, doktor veya ambulans gönderimi, cenaze nakli, tıbbi danışma, hukuki danışma, acil mesajların iletilmesi, bilgi ve organizasyon servisi gibi ilave teminatlar yer alır.

İş’te Maksimum Koruma sigorta ürünü kapsamında bulunan Hizmet Konut Yardım Hizmet paketi ise tesisat, elektrik, cam ve anahtar işleri, doktor veya ambulans gönderilmesi, uzman hemşire veya refakatçi gönderilmesi, otel hizmeti, güvenlik şirketi, acil mesajların iletilmesi, profesyonel ev hizmetleri organizasyonu ve bilgi ve organizasyon servisi gibi çok kapsamlı teminatları size sunar.

22 yıllık tecrübemiz ve uzman sigorta danışmanlarımızla 7/24 her ihtiyacınızıda yanınızdayız.

İletişim Bilgilerimiz