(224) 999 40 00

KURUMSAL

| Sizi sizden daha fazla düşünen bir sigorta şirketiyiz.

Kurumsal
Koçaslanlar Sigorta 2000 yılından bu yana sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiş profesyonel kadrosu ve bilinçli yaklaşımı ile Türkiye’de Lider acenteler arasına girmiş bir Holding kuruluşudur.

Koçaslanlar Holding otomotiv sektörünün en önemli şirketlerindendir. Sigorta şirketimiz bu büyük yapıya yakışır şekilde konumlandırılmıştır. Her an müşterinin yanında, sınırsız müşteri memnuniyetini hedef edinmiş bir ekip tarafından hizmet verilmektedir. Güçlü şirketlerin ortaya koydukları hizmetlerin kaliteleri, sermaye yapıları ile doğru orantılıdır. Bizlerde sermaye yapımız ve her an yatırım yapabilme kabiliyetimiz ile diğer sigorta şirketlerinden farklıyız.

Sigortacılık alanında akla gelen tüm hizmetleri vermekle birlikte, kaza branşı başta olmak üzere, Bireysel Emeklilik, Sağlık ve Tarım sigortalarıyla da kişi veya kurumların yaşam kalitelerini, onlardan gelen talepler dikkate alınarak yükseklere taşımak ve sürekliliğini sağlayacak ürün ve hizmetler sunmaktır. Siz değerli Sigortalılarımızın risklerini minimize etmek, can ve mal güvenliğini en doğru şekilde teminat altına almak ve siz değerli sigortalarımıza çözüm ortağı olabilmek için 7 gün 24 saat yoğun çalışmaktayız.

"Geçmişten Geleceğe, Hayat boyu Güven ve Anlayışla Her Zaman Yanınızdayız’’

Vizyonumuz
Koçaslanlar Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak herkesin hayat boyu güven ile tercih edeceği bir sigorta acentesi olmak, geçmişten geleceğe müşterilerimizin her zaman aynı anlayış ile yanında olabilmek, müşteri ve sigorta şirketleri arasındaki zincirin en sağlam halkası olarak acenteliklerimizin konumunu koruyabilmek.

Misyonumuz
Müşterilerimizin geleceklerini güvence altına alma bilincini doğru ve eksiksiz bilgi ile anlatmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile herkesin yaşam kalitesini yükseltebileceği öneri ve çözümler sunmak.